Федерер, Джокович и Шарапова на корта във вторник (програма)

 от  

Шампионът Роджър Федерер започва защитата на титлата си от Откритото първенство на Австралия във вторник. Мачът на швейцареца на „Род Лейвър“ е първи във вечерната сесия и започва в 10:00 ч. наше време. Много интересно ще е на „Маргарет Корт“, където феновете ще видят мачовете на Мария Шарапова, Новак Джокович, Гарбине Мугуруса и Хуан Мартин дел Потро.

Rod Laver Arena (започват в 02:00 ч.):
1. Каролина Плишкова – Вероника Сепеде Роиг
2. Александър Зверев – Томас Фабиано
3. Симона Халеп – Дестъни Аява
4. Роджър Федерер – Аляж Бедене (не преди 10:00 ч.)
5. Ашли Барти – Арьона Сабаленка

Margaret Court Arena (започват в 02:00 ч.):
1. Каролин Гарсия – Карина Витхьофт
2. Мария Шарапова – Татяна Мария
3. Новак Джокович – Доналд Йънг (не преди 06:00 ч.)
4. Гарбине Мугуруса – Джесика Понше (не преди 10:00 ч.)
5. Хуан Мартин дел Потро – Франсис Тиафо

Hisense Arena (започват в 02:00 ч.):
1. Джоана Конта – Мадисън Бренгъл
2. Анджелик Кербер – Анна-Лена Фрийдзам
3. Стан Вавринка – Рикардас Беранкис
4. Томаш Бердих – Алекс де Минор (не преди 09:45 ч.)

Корт №2 (започват в 02:00 ч.):
1. Милош Раонич – Лукас Лачко
2. Южени Бушар – Осеан Доден
3. Петра Квитова – Андреа Петкович
4. Доминик Тийм – Гидо Пеля (не преди 07:00 ч.)

Корт №3 (започват в 02:00 ч.):
1. Луцие Шафаржова – Айла Томлянович
2. Давид Гофен – Матиас Бахингер
3. Танаси Кокинакис – Даниил Медведев (не преди 06:00 ч.)
4. Кристина Младенович – Ана Богдан

Корт №5 (започват в 02:00 ч.):
1. Седрик-Марсел Щебе – Максимилиан Мартерер
2. Онс Жабор – Елена Веснина
3. Евгени Донской – Флориан Майер
4. Леся Цуренко – Наталия Виклянцева

Корт №7 (започват в 02:00 ч.):
1. Роберто Баутиста Агут – Фернандо Вердаско
2. Лизет Кабрера – Беатрис Хадад Мая
3. Фабио Фонини – Орасио Себайос
4. Камила Джорджи – Анна Калинская

Корт №8 (започват в 02:00 ч.):
1. Джордан Томпсън – Николас Кикер
2. Мадисън Кийс – Киан Ван
3. Гаел Монфис – Хайме Мунар
4. Агнешка Радванска – Кристина Плишкова

Корт №10 (започват в 02:00 ч.):
1. Раду Албот – Мартон Фучович
2. Шелби Роджърс – Миряна Лучич-Барони
3. Наоми Осака – Кристина Кучова
4. Карен Хачанов – Питър Полански

Корт №12 (започват в 02:00 ч.):
1. Куруми Нара – Маркета Вондроусова
2. Дона Векич – Нао Хибино
3. Жереми Шарди – Тенис Сандгрен
4. Беноа Пер – Гийермо Гарсия-Лопес

Корт №13 (започват в 02:00 ч.):
1. Жулиен Бенето – Таро Даниел
2. Варвара Лепченко – Анастасия Севастова
3. Ришар Гаске – Блаж Кавчич
4. Юлия Путинцева – Хедър Уотсън

Корт №14 (започват в 02:00 ч.):
1. Барбора Стрицова – Кристи Ан
2. Михаил Кукушкин – Петер Гойовчик
3. Тим Смичек – Алексей Попирин
4. Лоурън Дейвис – Яна Чепелова

Корт №15 (започват в 02:00 ч.):
1. Маргарита Гаспарян – Анна Блинкова
2. Фелисиано Лопес – Сам Куери
3. Стив Джонсън – Денис Кудла
4. Су-Вей Хсиех – Лин Жу

Корт №19 (започват в 02:00 ч.):
1. Филип Краинович – Адриан Манарино
2. Сорана Кърстя – Зарина Диас
3. Полона Херцог – Екатерина Александрова
4. Миша Зверев – Хьон Чунг

Корт №20 (започват в 02:00 ч.):
1. Иржи Весели – Вацлав Шафранек
2. Кристина Макхейл – Александра Саснович
3. Алберт Рамос – Джаред Доналдсън

Корт №22 (започват в 02:00 ч.):
1. Лара Аруабарена – Рикел Хогенкамп
2. Робин Хаасе – Лоренцо Сонего
3. Ян-Ленард Щруф – Соонво Куон

 
 
Тагове: , , ,



 
tennislmall
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.