Григор Димитров отново ще излезе на корта днес за двубоя си от третия кръг на Уимбълдън срещу американеца Стийв Джонсън. Организаторите сложиха мача на корт №18 и той е трети по програма.
Битките започват малко след 13:00 ч., а преди Димитров и Джонсън има един мъжки и един женски сингъл, което означава, че те едва ли ще започнат преди 17:00-17:30 ч.
Ето и пълната програма:
Централен корт (започват в 15 ч.):
1. Стан Вавринка – Хуан Мартин дел Потро
2. Серина Уилямс – Кристина Макхейл
3. Роджър Федерер – Даниел Евънс
Корт №1 (започват в 15 ч.):
1. Винъс Уилямс – Дариа Касаткина
2. Новак Джокович – Сам Куери
3. Милош Раонич – Джак Сок
Корт №2 (започват в 13 ч.):
1. Ник Кирьос – Дъстин Браун
2. Петра Квитова – Екатерина Макарова
3. Кей Нишикори – Андрей Кузнецов
4. Симона Халеп – Кики Бертенс
Корт №3 (започват в 13 ч.):
1. Томаш Бердих – Бенямин Бекер
2. Светлана Кузнецова – Тара Муур
3. Давид Гофен – Денис Истомин
4. Луцие Шафаржова – Яна Цепелова
Корт №12 (започват в 13 ч.):
1. Джо-Вилфрид Цонга – Хуан Монако
2. Тимеа Бабош – Моника Никулеску
3. Марин Чилич – Лукаш Лацко
4. Анджелик Кербер – Карина Витхьофт
Корт №18 (започват в 13 ч.):
1. Джон Иснър – Матю Ебдън
2. Слоун Стивънс – Манди Минела
3. Григор Димитров – Стийв Джонсън
4. Мадисън Кийс – Ализе Корне
Корт №5 (започват в 13 ч.):
1. Медина Гаригес/Сантоня – Крейчикова/Синякова
2. Троицки/Лайович – Долгополов/Стаховски
3. Флипкенс/Петкович – Конта/Санчес
4. Браун/Бренгъл – Марак/Остапенко
5. Гьоргес/Плишкова – Алертова/Шмидлова
Корт №6 (започват в 13 ч.):
1. Майер/Соуса – Грот/Линдстед
2. Додиг/Мело – Матьо/Пер
3. Куевас/Гранойерс – Клайн/Уорд
4. Континен/Пийрс – Монро/Йънг
Корт №7 (започват в 13 ч.):
1. Аника Бек – Александра Саснович
2. Лу/Типсаревич – Матковски/Паеш
3. Чирико/Риске – Бек/Викмайер
4. Мартин/Савчук – Гучионе/Свитолина
5. Гарсия/Младенович – Шуурс/Ворацова
Корт №8 (започват в 13 ч.):
1. Александър Зверев – Михаил Южни
2. Анастасия Павлюченкова – Юлия Путинцева
3. Мисаки Дой – Анна-Лена Фрийдзам
4. Гонсалес/Сантоня – Винъс/Иригойен
Корт №9 (започват в 13 ч.):
1. Брунстрьом/Силстрьом – Мартин/Подлипник-Кастийо
2. Мареро/Санчес – Миделкоп/Калашникова
3. Хюи/Росолска – Брунстрьом/Бенчич
4. Мергеа/Пашек – Ситак/Зийгмунд
Корт №10 (започват в 13 ч.):
1. Ративатана/Ративатана – Марак/Мартин
2. Аруабарена/Ковинич – Янкович/Крунич
3. КабалДуке-Мариньо – ПавичЮрак
4. Фонини/Сепи – Инглот/Нестор
Корт №14 (започват в 13 ч.):
1. Пея/Себайос – Дуран/Гонсалес
2. БенетоРоже-Васлен – ЛопесРамос
3. Кновле/Джън – Гонсалес/Олару
4. Робер/Села – Багдагис/Южни
Корт №16 (започват в 13 ч.):
1. Фабио Фонини – Фелисиано Лопес
2. Барбора Стрицова – Евгения Родина
3. Забине Лизицки – Ярослава Шведова
4. Мюлер/Нилсен – Клаасен/Рам
Корт №17 (започват в 13 ч.):
1. Лука Пуи – Доналд Йънг
2. Карла Суарес Наваро – Марина Еракович
3. Никола Маю – Пиер-Юг Ербер
Корт №19 (започват в 13 ч.):
1. Драганя/Мектич – Бопана/Мергеа
2. Кубот/Пея – Скупски/Скупски
3. Липски/Кудрявцева – Дуран/Лианг
4. Флеминг/Рае – Скупски/Смит