Григор отново на централния корт в петък (програма)

 от  

Григор Димитров за трети пореден път ще играе на централния корт на Australian Open, като негов съперник в III кръг е представителят на „Следващото поколение“ Андрей Рубльов. Мачът на световния №3 е последен от дневната сесия на „Rod Laver Arena“ и ще започне 05:30 ч. българско време.

След това предстои интересния сблъсък Ник Кирьос – Джо-Вилфрид Цонга.

Световният №1 Рафаел Надал ще играе на Margaret Court Arena в нощната сесия.

Rod Laver Arena (започват в 02:00 ч.):
1. Петра Мартич – Луксика Кумкум
2. Елина Свитолина – Марта Костюк
3. Григор Димитров – Андрей Рубльов (не преди 05:30 ч.)
4. Ник Кирьос – Джо-Вилфрид Цонга (не преди 10:00 ч.)
5. Каролине Возняцки – Кики Бертенс

Margaret Court Arena (започват в 02:00 ч.):
1. Дениса Алертова – Магда Линет
2. Жил Мюлер – Пабло Кареньо Буста
3. Магдалена Рибарикова – Катерина Бондаренко (не преди 05:00 ч.)
4. Рафаел Надал – Дамир Джумхур (не преди 10:00 ч.)
5. Йелена Остапенко – Анет Контавайт

Hisense Arena (започват в 02:00 ч.):
1. Брайън/Брайън – Мирний/Осуалд
2. Елиз Мертенс – Ализе Корне
3. Андреас Сепи – Иво Карлович
4. Марин Чилич – Райън Харисън (не преди 07:00 ч.)

Корт №2 (започват в 02:00 ч.):
1. Кайл Едмънд – Николоз Басилашвили
2. Шафаржова/Стрицова – Савчук/Олару
3. Албот/Чунг – Континен/Пиърс
4. Карла Суарес Наваро – Кая Канепи

Корт №3 (започват в 02:00 ч.):
1. Муур/Перес – Бегу/Никулеску
2. Чан/Хлавачкова – Калашникова/Лепченко
3. Стосър/Грот – Рийд/Хон
4. Диего Шварцман – Александър Долгополов

Корт №7 (започват в 02:00 ч.):
1. Джонсън/Куери – Андухар/Рамос
2. Коолхоф/Ситак – Марак/Павич
3. Лопес/Лопес – Щруф/Маклаклан

Корт №8 (започват в 02:00 ч.):
1. Мектич/Пея – Кабал/Фара
2. Фонини/Гранойерс – Рам/Шаран
3. Якупович/Хромачова или Дейвис/Риск – Макарова/Веснина
4. Мертенс/Шуурс – Барти/Делакуа

Корт №13 (започват в 02:00 ч.):
1. Крайчек/Кудрявцева – Чан/Среботник
2. Атаво/Грьонефелд – Хозуми/Като
3. Кинг/Скугор – Родионова/Смит

Корт №19 (започват в 02:00 ч.):
1. Дабровски/Ху – Александрова/Севастова
2. Бопана/Роже-Васлен – Серетани/Скупски или Майер/Соуса

Корт №20 (започват в 02:00 ч.):
1. Керкова/Марозава – Хсиех/Пън
2. Мартинес Санчес/Демолинер – Меличар/Монро
3. Росолска/Гонсалес – Ларшон/Миделкооп

 
 



 
tennislmall
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.