Григор срещу Симон първи мач на корт №1 (програма)

 от  

Григор Димитров и Жил Симон изиграха само един гейм в сряда заради дъжда, който се сипеше почти през целия ден над английската столица. Българинът взе откриващото си подаване, след което французинът поведе с 30-15 в своя гейм и мачът бе прекъснат.

Организаторите дълго мислиха програмата с оглед на многото недовършени и изобщо незапочнали  мачове, но в крайна сметка Димитров – Симон остава на корт №1 и ще започне малко след 15:00 ч. наше време в четвъртък. На централния корт битките по същото време откриват Кей Нишикори и Жулиен Бенето, а след тях ще дойде време за Анди Мъри – Йен-Хсун Лу.

Ето и пълната програма за деня: 

Централен корт (започват в 15 ч.):
1. Кей Нишикори – Жулиен Бенето
2. Анди Мъри – Йен-Хсун Лу
3. Джоана Конта – Южени Бушар

Корт №1 (започват в 15 ч.):
1. Григор Димитров – Жил Симон
2. Гарбине Мугуруса – Яна Цепелова
3. Доминик Тийм – Иржи Весели

Корт №2 (започват в 13 ч.):
1. Александър Долгополов – Даниъл Евънс
2. Симона Халеп – Франческа Скиавоне
3. Бърнард Томич – Раду Албот
4. Агнешка Радванска – Ана Конюх

Корт №3 (започват в 13 ч.):
1. Тимеа Бачински – Луксика Кумкум
2. Милош Раонич – Андреас Сепи
3. Белинда Бенчич – Джулия Босеру
4. Уилямс/Уилямс – Клепач/Среботник

Корт №12 (започват в 13 ч.):
1. Хедър Уотсън – Аника Бек
2. Марин Чилич – Сергей Стаховски
3. Ришар Гаске – Марсел Гранойерс
4. Коко Вандевеге – Тимеа Бабош

Корт №18 (започват в 13 ч.):
1. Кристина Младенович – Алиаксандра Саснович
2. Винъс Уилямс – Мария Сакари
3. Анджелик Кербер – Варвара Лепченко
4. Доминика Цибулкова – Дариа Гаврилова
5. Ерлих/Флеминг – Дж. Мъри/Соареш

Корт №4 (започват в 13 ч.):
1. Хорасио Себайос – Михаил Южни
2. Сара Ерани – Ализа Корне
3. Молтени/Пералта – Браун/Щруф
4. Бондаренко/Савчук – Корне/Кнол

Корт №5 (започват в 13 ч.):
1. Слоун Стивънс – Шуай Пън
2. Пиер-Юг Ербер – Дамир Джумхур
3. Елина Свитолина – Ярослава Шведова
4. Андреа Петкович – Елена Веснина
5. Хюи/Мирни – Карено Буста/Гарсия-Лопес

Корт №6 (започват в 13 ч.):
1. Доналд Йънг – Леонардо Майер
2. Кики Бертенс – Мона Бертел
3. Лара Аруабарена – Дария Касаткина
4. Бартел/Чуан – Хоцуми/Като
5. Роже/Текау – Джонатън Мъри /Шамасдин

Корт №7 (започват в 13 ч.):
1. Сам Куери – Томаш Белучи
2. Мадисън Кийс – Кирстен Флипкенс
3. Карла Суарес Наваро – Дениса Алертова
4. Жоао Соуса – Денис Новиков

Корт №8 (започват в 13 ч.):
1. Джон Иснър – Маркос Багдатис
2. Давид Гофен – Едуар Роже-Васлен
3. Каролин Гарсия – Катерина Синякова
4. Хибино/Росолска – Кинг/Кудрявцева

Корт №9 (започват в 13,30 ч.):
1. Манди Минела – Ана Татишвили
2. Иво Карлович – Лукаш Лацко
3. Роберто Баутиста Агут – Михаил Кукушкин
4. Атаво/Спийрс – Чан/Хан

Корт №10 (започват в 13,30 ч.):
1. Матю Бартън – Албано Оливети
2. Джак Сок – Робин Хаасе
3. Луцие Шафаржова – Саманта Кроуфорд
4. Фалкони/Гибс – Мертенс/Местач
5. Аоияма/Ниномила – Киченок/Цуренко

Корт №11 (започват в 13,30 ч.):
1. Федерико Делбонис – Фабио Фонини
2. Каролина Плишкова – Мисаки Дой
3. Карина Витхьофт – Куруми Нара
4. Роберта Винчи – Ин-Ин Дуан
5. Юрак/Родионова – Джън/Ху

Корт №14 (започват в 13,30 ч.):
1. Барбора Стрицова – Анет Контавейт
2. Жил Мюлер – Андрей Кузнецов
3. Йелена Янкович – Марина Еракович
4. Аревало/Майтин – Кравчук/Молчанов
5. Коолхоф/Миделкооп – Бъри/Желенай

Корт №15 (започват в 13,30 ч.):
1. Моника Никулеску – Александра Крунич
2. Николас Алмагро – Денис Истомин
3. Панова/Роджърс – Гаспарян/Никулеску
4. Кновле/Ситак – Демолинер/Куреши
5. Павич/Винъс – Гучионе/Са

Корт №16 (започват в 13,30 ч.):
1. Екатарина Макарова – Йохана Ларшон
2. Никола Маю – Давид Ферер
3. Беноа Пер – Джон Милмън
4. Сервантес/Лоренци – Брайън/Брайън

Корт №17 (започват в 13,30 ч.):
1. Лука Пуи – Мариуш Копил
2. Саманта Стосър – Забине Лизицки
3. Виктор Троицки – Алберт Рамос
4. Бейкър/Даниел – Кабал/Фара

Корт №19 (започват в 13,30 ч.):
1. Анна-Лена Фрийдзам – Екатерина Александрова
2. Жереми Шарди – Стийв Джонсън
3. Хсиех/Меличар – Пън/Джън
4. Беранкис/Кудла – Гонсалес/Липски

 
Тагове: , ,



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви. Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.