Григор срещу Трунхелити е трети мач на Корт №6 (програма)

 от  

Срещата на Григор Димитров срещу аржентинеца Марко Трунхелити е трета в програмата на корт №6 в сряда. Мачовете започват в 2:00 ч., а преди двубоя на първата ни ракета има един женски и един мъжки сингъл – Ана-Лена Фрийдзам – Кианг Ванг и Доминик Тийм – Николас Алмагро. Едва ли мачът на Григор ще започне преди 5:30-6:00.

Трунхелити се класира от квалификациите, след което надигра друг квалификант – Йозеф Ковалик с 6-4 7-6(1) 7-5 на старта на турнира. Григор никога не се и изправял срещу световния №210, за когото това е първо участие в основната схема на Australian Open. 

На „Rod Laver Arena“ са двубоите от втория кръг на Мария Шарапова, Серина Уилямс, Роджър Федерер и Новак Джокович, както и очакваният с огромен интерес мач Агнешка Радванска – Южени Бушар, а ето и пълната програма за третия ден на Australian Open:

Rod Laver Arena (започват в 02:00)
1. Мария Шарапова – Александра Саснович
2. Серина Уилямс – Су-Вей Хсиех
3. Роджър Федерер – Александър Долгополов
4. Агнешка Радванска Южени Бушар (започват в 10:00)
5. Новак Джокович – Куентин Халис

Margaret Court Arena (започват в 02:00)
1. Кей Нишикори – Остин Крайчек
2. Белинда Бенчич – Тимеа Бабош
3. Карла Суарес Наваро – Мария Сакари
4. Джо-Вилфрид Цонга – Омар Ясика (започват в 10:00)
5. Петра Квитова – Дариа Гаврилова

Hisense Arena (започват в 02:00)
1. Светлана Кузнецова – Катерина Бондаренко
2. Роберта Винчи – Ирина Фалкони
3. Томаш Бердих – Мирца Башич
4. Ник Кирьос – Пабло Куевас (не преди 6:45)

Корт №2 (започват в 02:00)
1. Давид Гофен – Дамир Джумур
2. Марин Чилич – Алберт Рамос
3. Юлия Путинцева – Синюн Хан
4. Грот/Хюит – Троицки/Лайович

Корт №3 (започват в 02:00)
1. Лоурън Дейвис – Магдалена Рибарикова
2. Жил Симон – Евгени Донской
3. Моника Никулеску – Елизавета Куличкова
4. Андреас Сепи – Денис Кудла

Корт №5 (започват в 02:00)
1. Конта/Уотсън – Дабровски/Росолска
2. Албот/Чунг – Андухар/Карено Буста
3. Додиг/Мело – Браун/Бедене

Корт №6 (започват в 02:00)
1. Анна-Лена Фрийдзам – Кианг Ванг
2. Доминик Тийм – Николас Алмагро
3. Григор Димитров – Марко Трунхелити
4. Кристина Младенович – Никол Гибс

Корт №7 (започват в 02:00)
1. Бирел/Хьон – Киченок/Киченок
2. Бупати/Мюлер – Болт/Уитинтън
3. Хантухова/Улф – Юрак/Меличар
4. Стосър/Шведова – Дюлгеру/Солер-Еспиноса

Корт №8 (започват от 2:00 ч.)
1. Федерико Делбонис – Ренцо Олива
2. Даниел Брандс – Гийермо Гарсия-Лопес
3. Маргарита Гаспарян – Куруми Нара
4. Моника Пуиг – Кристина Плишкова

Корт №10 (започват от 2:00 ч.)
1. Рае/Смит – Лианг/Пън
2. Белучи/Демолинер – Гонзалес/Кновле
3. Петчнер/Пея – Поспишил/Сок
4. Бекер/Тийм – Лоренци/Пея

Корт №13 (започват от 2:00 ч.)
1. Дариа Касаткина – Ана Конюх
2. Душан Лайович – Роберто Баутиста Агут
3. Грьонефелд/Вандевеге – Бек/Витхьофт
4. Пиер-Юг Ербер – Ноа Рубин

Корт №14 (започват от 2:00 ч.)
1. Янкович/Петкович – Бонавентур/Олару
2. Хаасе/Вердаско – Ерлих/Флеминг
3. Кукушкин/Джунайд – Фонини/Болели
4. Дъкуърт/Милман – Длоухи/Весели

Корт №15 (започват от 2:00 ч.)
1. Клаасен/Рам – Даниел/Ситак
2. Шарди/Паеш – Кабал/Фара
3. Каня/Игначик – Лизицки/Матек-Сандс
4. Сандърс/Муур – Перес/Уулкок

Корт №19 (започват от 2:00 ч.)
1. Кийс/Томлянович – Хусарова/Шмидлова
2. Говорцова/Чуанг – Гьоргес/Плишкова
3. Нестор/Щепанек – Хсиех/Янг
4. Бренгъл/Мария – Касаткина/Ковинич

Корт №20 (започват от 2:00 ч.)
1. Храдецка/Хлавачкова – Аоияма/Ниномия
2. Манарино/Пуи – Хиралдо/Бургос
3. Джонсън/Куери – Росол/Зеленай
4. Викмайер/Уйтванк – Крейчикова/Ванг

Корт №22 (започват от 2:00 ч.)
1. Майер/Соуса – Елгин/Миделкооп
2. Стрицова/Лучич-Барони – Бартел/Зигмунд
3. Хюи/Мирни – Истомин/Бъри
4. Корне/Линет – Бондаренко/Савчук

TennisKafe.com

 
Тагове: , ,



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви. Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.