Григор Димитров ще започне участието си на Miami Open не преди 02,00 ч. наше време в събота сутрин. Двубоят обаче може да закъснее, тъй като организаторите вмъкнаха доигравания и мачове, които изобщо не започнаха заради дъжда в четвъртък.
Българинът потегля от втори кръг срещу Гуидо Пея, а мачът му вече е под №6 в програмата на Централния корт, където ще доиграват Мугуруса и Макхейл. Димитров води с 1-0 в преките двубои, след като се справи с аржентинеца със 7-6(1) 6-4 във Вашингтон през 2015-а.
Преди мача на Григор, зрителите на Централния корт ще видят още Симона Халеп, Кей Нишикори, Рафаел Надал и Анджелик Кербер.
Ето и пълната програма след промените:
Централен корт (започват в 17 ч.):
1. Симона Халеп – Наоми Осака
2. Гарбине Мугуруса – Кристина Макхейл – доиграване (не преди 18,00 ч.)
3. Кей Нишикори – Кевин Андерсън (не преди 19 ч.)
4. Рафаел Надал – Дуди Села
5. Анджелик Кербер – Ин-Ин Дуан (не преди 23,00 ч.)
6. Григор Димитров – Гуидо Пея (не преди 02,00 ч. в събота)
7. Винъс Уилямс – Беатрис Хадад Мая (не преди 03,30 ч. в събота)
Grandstand (започват в 17 ч.):
1. Милош Раонич – Виктор Троицки
2. Томаш Белучи – Стефан Робер (не преди 18,00 ч.)
3. Мадисън Кийс – Викторя Голубич
3. Стийв Джонсън – Никола Маю
4. Джак Сок – Йошихито Нишиока
5. Фернандо Вердаско – Ернесто Ескобедо (не преди 23 ч.)
Корт №1 (започват в 17 ч.):
1. Марин Чилич – Жереми Шарди
2. Александър Долгополов – Малек Джазири – доиграване (не преди 18,00 ч.)
2. Пабло Кареньо Буста – Федерико Делбонис
3. Джоана Конта – Алиаксандра Саснович
4. Лука Пуй – Доналд Йънг
5. Кики Бертенс – Риса Озаки
Корт №2 (започват в 17 ч.):
1. Тейлър Фриц – Филип Колшрайбер
2. Светлана Кузнецова – Манди Минела
3. Миша Зверев – Джаред Доналдсън
4. Кристина Младенович – Патрисия Мария Тиг
5. Тийм/Зимонич – Зверев/Зверев
Корт №7 (започват в 17 ч.):
1. Роберта Винчи – Тейлър Таунсенд
2. Елена Веснина – Айла Томлянович – доиграване (не преди 18,00 ч.)
3. Фабио Фонини – Жоао Соуса
4. Пабло Куевас – Беноа Пер
5. Саманта Стосър – Ашли Барти
6. Бопана/Куевас – Кирьос/Рийд – доиграване
Корт №8 (започват в 17 ч.):
1. Иржи Весели – Алберт Рамос
2. Анастасия Севастова – Сорана Кърстя (не преди 18,00 ч.)
2. Ирина Камелия Бегу – Лара Аруабарена
3. Каролин Гарсия – Шуай Пън
4. Жил Симон – Ян-Ленард Щруф
Корт №9 (започват в 17 ч.):
1. Паулин Парментие – Тимеа Бабош
2. Барбора Стрицова – Йохана Ларшон (не преди 18,00 ч.)
3. Анет Контавейт – Екатерина Макарова
4. Карла Суарес Наваро – Юлия Гьоргес
5. Шелби Роджърс – Дария Касаткина
Корт №10 (започват в 17 ч.):
1. Марач/Павич – Бейкър/Нестор
2. Клаасен/Рам – Печнер/Пея
3. Шварцман/Себайос – Чилич/Мектич
4. Рубльов/Имер – Лоренци/Соуса
5. Кнол/Крунич – Аоияма/Йан
Корт №5 (започват в 17 ч.):
1. Грьонефелд/Печке – Ерани/Никулеску
2. Храдечка/Синякова – Хингис/Чан
3. Шафаржова/Матек-Сандс – Янкович/Таунсенд
4. Стрицова/Мирза – Ворачова/Шуурс
5. Родионова/Юрак – Макхейл/Росолска
TennisKafe.com