Резултати от ден II на Ролан Гарос

 от  

Стан Вавринка – Лукаш Росол 4-6 6-1 3-6 6-3 6-4
Кей Нишикори – Симоне Болели 6-1 7-5 6-3
Агнешка Радванска – Бояна Йовановски 6-0 6-2
Радек Щепанек – Анди Мъри (прекъснат при 6-3 6-3 0-6 2-4)

Гарбине Мугуруса – Ана-Каролина Шмидлова 3-6 6-3 6-3
Жил Симон – Рохерио Дутра Силва 7-6(5) 6-4 6-2
Ришар Гаске – Томаш Белучи 6-1 6-3 6-4

Жереми Шарди – Леонардо Майер 6-4 3-6 6-4 6-2
Светлана Кузнецова – Ярослава Шведова 4-6 6-1 6-4
Каролин Гарсия – Леся Цуренко  6-3 7-5
Лука Пуи – Жулиен Бенето (прекъснат при 6-3 4-6 6-4)

Милош Раонич – Янко Типсаревич 6-3 6-2 7-6(5)
Джак Сок – Робин Хаасе 6-3 7-5 3-6 6-7(3) 6-2
Симона Халеп – Нао Хибино 6-2 6-0
Марко Трунгелити – Марин Чилич 7-6(4) 3-6 6-4 6-2

Виктор Троицки – Григор Димитров 2-6 6-3 5-7 7-5 6-3
Хедър Уотсън – Никол Гибс 5-7 6-2 6-2
Катерина Бондаренко – Роберта Винчи 6-1 6-3
Джон Иснър – Джон Милман (прекъснат при 6-7(4) 7-6(12))

Таро Даниел – Мартин Клижан – 3-6 4-6 7-5 6-4 3-0 (отказване на Клижан)
Аника Бек – Марина Заневска 6-1 6-2
Коко Вандевеге – Наоми Броуди 6-4 3-6 6-3

Адам Павлашек – Роберто Карбайес Баена 6-2 4-6 6-3 1-6 6-1
Елена Веснина – Мадисън Бренгъл 6-2 6-3
Ирина-Камелия Бегу – Бетани Матек-Сандс 5-7 6-1 6-3

Адриан Манарино – Михаил Кукушкин 6-4 2-6 6-2 6-4
Шелби Роджърс – Каролина Плишкова 3-6 6-4 6-3
Кайл Едмънд – Николоз Габашвили 7-6(4) 6-7(7) 7-5 6-1
Саманта Стосър – Мисаки Дой (прекъснат при 6-2 1-3)

Наоми Осака – Йелена Остапенко 6-4 7-5
Джордан Томпсън – Ласло Джере 6-3 6-4 7-5
Алберт Рамос – Орасио Себайос 6-3 4-6 7-5 6-0

Душан Лайович – Денис Кудла 6-4 6-3 6-3
Миряна Лучич-Барони – Даниела Хантухова 6-1 6-2
Цветана Пиронкова – Сара Ерани 6-3 6-2

Слоун Стивънс – Маргарита Гаспарян 6-4 6-3
Дъстин Браун – Дуди Села 6-7(5) 6-4 7-6(5) 4-6 6-4
Фернандо Вердаско – Стийв Джонсън 7-5 6-4 7-5
Бьорн Фратанджело – Сам Куери 6-3 6-1 6-7(3) 6-3

Вероника Сепеде Роиг – Забине Лизицки 6-2 6-2
Иван Додиг – Михаил Южни 6-4 5-7 7-5 2-6 6-3
Екатерина Макарова – Варвара Лепченко (прекъснат при 5-7 6-4 4-1)

Барбора Стрицова – Луцие Храдецка 6-4 7-5
Иво Карлович – Алберт Монтанес 6-2 7-6(7) 7-6(5)
Матиас Бурж – Хорби Сантер Монтана 7-5 7-6(5) 7-6(6)

Миртил Гьоргес – Кристина Макхейл 6-7(7) 6-0 6-3
Чаала Буюкакчай – Алиаксандра Саснович 5-7 7-6(2) 6-2
Янина Викмайер – Александра Дюлгеру 6-1 6-3
Йонаха Ларшон – Магда Линет 6-3 4-6 7-5

Полоня Херцог – Луред Домингес Лино 6-4 7-6(4)
Гуидо Пея – Диего Шварцман 6-2 3-6 6-2 6-3
Зарина Диас – Карина Витхьофт 2-6 6-4 6-2
Шуай Джан – Галина Воскобоева (прекъснат при 5-5)

 
Тагове: ,



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви. Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.