Ролан Гарос: Резултати от ден III

 от  

Кики Бертенс – Анджелик Кербер 6-2 3-6 6-3
Анди Мъри – Радек Щепанек  3-6 3-6 6-0 6-3 7-5
Новак Джокович – Йен-Ксун Лу
Джо-Вилфрид Цонга – Ян-Ленард Щруф
Серина Уилямс – Магдалена Рибарикова

Кристина Младенович – Франческа Скиавоне 6-2 6-4
Рафаел Надал – Сам Грот 6-1 6-1 6-1
Ана Иванович – Осеан Доден
Давид Ферер – Евгени Донской

Томаш Бердих – Вашек Поспишил 6-3 6-2 6-1
Лука Пуи – Жулиен Бенето 6-3 4-6 6-4 7-6(4)
Винъс Уилямс – Анет Контавейт
Виктория Азаренка – Карин Кнап
Давид Гофен – Грегори Барер

Ализе Корне – Кирстен Флипкенс 6-1 6-0
Доминик Тийм – Иниго Сервентес 3-6 6-2 7-5 6-1
Никола Маю – Рикардас Бернакис
Андреа Петкович – Лора Робсън

Бърнард Томич – Брайън Бейкър 6-3 6-4 6-4
Джон Иснър – Джон Милман 6-7(4) 7-6(12) 7-6(7) 7-5
Виржини Разано – Ипек Сойлу
Пол-Анри Матьо – Сантяго Хиралдо
Моника Никулеску – Полин Парментие

Татяна Мария – Йелена Янкович 6-3 3-6 6-3
Пабло Куевас – Тобиас Камке
Марсел Гранойерс – Фабио Фонини
Елина Свитолина – Сораня Кърстя

Тимеа Бабош – Саманта Крофърд 6-4 6-0
Тимеа Бачински – Силвия Солер Еспиноса 6-3 6-1
Жоао Соуса – Дамир Джумхур
Паоло Лоренци – Карлос Берлок

Карла Суарес Наваро – Катерина Синякова 6-2 4-6 6-2
Куентин Халис – Хьон Чунг 6-1 6-4 6-4
Мадисън Кийс – Дона Векич
Кевин Андерсън – Стефан Робер

Доминика Цибулкова – Джън Сайсай 6-3 6-1
Фелисиано Лопес – Томас Фабиано 6-4 6-4 3-6 6-2
Роберто Баутиста Агут – Дмитрий Турсунов
Моника Пуиг – Олга Говорцова

Борна Чорич – Тейлър Фриц 6-3 6-1 6-3
Луиза Чирико – Лорън Дейвис 6-2 2-6 8-6
Иржи Весели – Раджийв Рам
Юлия Путинцева – Александра Возняк

Виктор Естрея Бургос – Иля Марченко 7-5 6-4 6-3
Гийермо Грасия Лопес – Тимо де Бакер
Куруми Нара – Дениса Алертова
Ирина Фалкони – Мона Бартел

Аляж Бедене – Гералд Мелцер 4-6 6-3 6-4 6-4
Камила Джорджи – Ализе Лим 6-3 6-2
Филип Колшрайбер – Николас Алмагро
Джоана Конта – Юлия Гьоргес

Малек Джазири – Флориан Майер  6-4 3-6 6-1 6-2
Екатерина Макарова – Варвара Лепченко 5-7 6-4 6-3
Дария Касаткина – Ана-Лена Фрийдзам 6-1 4-6 6-3
Анастасия Севастова – Саша Викъри
Хуан Монако – Денис Истомин

Южени Бушар – Лаура Зийгмунд 6-2 6-2
Стийв Дарси – Марсел Илхан 6-3 6-4 6-0
Жил Мюлер – Маркос Багдатис
Тейлър Таунсенд – Амандин Хесе

Киан Ван – Теса Андрианджафитримо 6-0 6-0
Саманта Стосър – Мисаки Дой 6-2 4-6 6-3
Факундо Банис – Кени дьо Шепе 6-0 6-2 7-6(2)
Дария Гаврилова – Марияна Дюке-Мариньо
Александър Зверев – Пиер-Юг Ербер

Ана Конюх – Арина Родионова 6-2 6-3
Шуай Джан – Галина Воскобоева 7-5 6-2
Федерико Делбонис – Пабло Карено-Буста
Анреас Сепи – Ернест Гулбис
Теляна Перейра – Кристина Плишкова
TennisKafe.com

 



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви. Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.