Пиронкова и Конта втори на корт №13 (програма)

Цветана Пиронкова излиза за срещата си от втори кръг на US Open срещу №13 в схемата Джоана Конта в сряда. Двубоят е втори по програма на корт №13 и би трябвало да започне около 20:30 ч. българско време. Всички мачове стартират в 18 ч., а преди българката един срещу друг ще се изправят Кайл Едмънд и Ернесто Ескобедо.

В действие ще бъдат и Рафаел Надал, Новак Джокович и Анджелик Кербер.

Пълна програма за третия ден на US Open:

Arthur Ashe Stadium (започват от 18:00 ч.)
1. Петра Квитова – Чаала Буюкакчай
2. Каролине Возняцки – Светлана Кузнецова (не преди 00:20 ч.)
3. Новак Джокович – Иржи Весели
4. Гарбине Мугуруса – Анастасия Севастова (не преди 02:00 ч)
5. Рафаел Надал – Андреас Сепи

Louis Armstrong Stadium (започват от 18:00 ч.)
1. Роберта Винчи – Кристина МакХейл
2. Джон Иснър – Стив Дарси
3. Анджелик Кербер – Миряна Лучич-Барони
4. Джак Сок – Миша Зверев

Grandstand (започват от 18:00 ч.)
1. Кевин Андерсън – Вашек Поспишил
2. Милош Раонич – Райън Харисън
3. Шелби Роджърс – Катрин Белис
4. Мадисън Кийс – Кайла Дей (не преди 00:30 ч.)

Корт №17 (започват от 18:00 ч.)
1. Белинда Бенчич – Андреа Петкович
2. Джо-Вилфрид Цонга – Джеймс Дъкуорт
3. Гаел Монфис – Ян Сатрал
4. Клижан/Шамасдин – Брайън/Брайън

Корт №5 (започват от 18:00 ч.)
1. Доминика Цибулкова – Евгения Родина
2. Моника Никулески – Ана Богдан
3. Пабло Куевас – Николас Алмагро
4. Марин Чилич – Сергей Стаховски

Old Grandstand (започват от 18:00 ч.)
1. Елина Свитолина – Лорън Дейвис
2. Беноа Пер – Маркос Багдатис
3. Инг-Инг Дуан – Наоми Осака (не преди 21 ч.)
4. Лука Пуи – Марко Киудинели

Корт №13 (започват от 18:00 ч.)
1. Кайл Едмънд – Ернесто Ескобедо
2. Джоана Конта – Цветана Пиронкова
3. Сайсай Джън – Катерина Бондаренко
4. Роберто Баутиста Агут – Федерико Делбонис

Корт №4 (започват от 18:00 ч.)
1. Юг-Ербер/Маю – Макдоналд/Редлики
2. Юлия Путинцева – Карина Витхьофт
3. Родионова/Свитолина – Крейчикова/Синякова
4. Бейкър/Даниел – Джазири/Подлипник-Кастийо
5. Мирза/Стрицова – Харт/Шибахара

Корт №6 (започват от 18:00 ч.)
1. Леся Цуренко – Яфан Ван
2. Мъри/Соареш – Елиаш/Соуса
3. Гьоргес/Плишкова – Лиан/Ван
4. Бопана/Нийлсен – Щепанек/Зимонич
5. Хингис/Паеш – Викъри/Тиафо

Корт №7 (започват от 18:00 ч.)
1. Гучиоe/Са – Макнали/Уулф
2. Себайос/Пералта – Павич/Винъс
3. Дукуе-Мариньо/Пуиг – Гибс/Хибино
4. Монро/Йънг – Додиг/Мело (не преди 22:00 ч.)
5. Шведова/Соареш – Ху/Куреши

Корт №8 (започват от 18:00 ч.)
1. Кудрявцева/Лизицки – Йан/Вонгтеанчай
2. Шарди/Грот – Кабал/Фара
3. Сервантес/Лоренци – Типсаревич/Лу (не преди 21:30 ч.)
4. Грьонефелд/Фара – Клепач/Хюи
5. Атаво/Роже – Крайчек/Инглот

Корт №9 (започват от 18:00 ч.)
1. Хозуми/Като – Линет/Ван
2. Кновле/Майер – Роже/Текау (не преди 19:00 ч)
3. Ерлик/Гонсалес – Дюран/Гонсалес
4. Киченок/Киченок – Кроуфорд/Пегула

Корт №11 (започват от 18:00 ч.)
1. Аоияма/Ниномия – Матек-Сандс/Шафаржова
2. Бертенс/Ларшон – Дой/Лепченко
3. Нгуйен/Рубин – Евънс/Кирьос (не преди 21:00 ч.)
4. Андрей Кузнецов – Алберт Рамос-Винолас

Корт №12 (започват от 18:00 ч.)
1. Белучи/Демолинер – Бенето/Роже-Васлен
2. Стосър/Джън – Янкович/Кнол
3. Гуидо Пея – Михаил Южни
4. Уайнхолд/Хориски – Кинг/Никулеску

Корт №14 (започват от 18:00 ч.)
1. Крунич/Мицу – Еракович/Сантоня
2. Колхооф/Миделкооп – Буста/Гарсия-Лопес
3. Корне/Пармантие – Юрак/Родионова
4. Макарова/Веснина – Бартел/Зигемунд

Корт №15 (започват от 18:00 ч.)
1. Клепач/Среботник – Шмидлова/Ворацова
2. Манарино/Матьо – Лайович/Троицки
3. Аруабарена/Савчук – Бек/Викмайер
4. Среботник/Континен – Чан/Мирни

TennisKafe.com

 
Тагове: , , , , , ,



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви. Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.