Пиронкова излиза срещу Ларшон в сряда следобяд (програма)

Цветана Пиронкова ще продължи българското участие на Ролан Гарос с мача си от втори кръг срещу Йохана Ларшон в сряда следобяд. Първата ни ракета потегли изключително силно с категорично 6-3 6-2 над финалистката от 2012 г. Сара Ерани и ще се опита за първи път от 2007-а насам да запише поредни победи в Париж.

Анди Мъри и Стан Вавринка също ще излязат за вторите си мачове на корта, след като на старта и двамата се нуждаеха от пет сета, за да пречупят съперниците си. Място в трети кръг в турнира при жените пък ще пробват да си гарантират още Симона Халеп, Гарбине Мугуруса и Агнешка Радванска.

Ето и пълната програма:
Court Philippe-Chatrier (започват в 12:00 ч.):
1. Симона Халеп – Зарина Диас
2. Гарбине Мугуруса – Миртил Гьоргес
3. Анди Мъри – Матиас Борже
4. Милош Раонич – Адриан Манарино

Court Suzanne-Lenglen (започват в 12:00 ч.):
1. Петра Квитова – Су-Уей Хсиех
2. Стан Вавринка – Таро Даниел
3.  Ришар Гаске – Бьорн Франтанджело
4. Агнешка Радванска – Каролин Гарсия

Корт №1 (започват в 12:00 ч.):
1. Кей Нишикори – Андрей Кузнецов
2. Луцие Шафаржова – Виктория Голубич
3. Жил Симон – Гуидо Пея
4. Слоун Стивънс – Вероника Роиг

Корт №2 (започват в 12:00 ч.):
1.  Светлана Кузнецова – Хедър Уотсън
2. Теймураз Габашвили – Беноа Пер
3. Уилямс/Уилямс – Остапенко/Путинцева
4. Коко Вандевеге – Ирина Камелия Бегу
5. Ерлих/Флеминг – Пер/Матьо

Корт №3 (започват в 12:00 ч.):
1. Иво Карлович – Джордан Томпсън
2. Саманта Стосър – Шуай Джън
3. Лука Пуи – Андрей Мартин
4. Аника Бек – Катерина Бондаренко

Корт №4 (започват в 12:00 ч.):
1. Лепченко/Хан – Джън/Ксу
2. Алберт Рамос – Марко Трунхелити
3. Матковски/Паеш – Истомин/Бури
4.  Журак/Конюх – Хесе/Форец

Корт №5 (започват в 12:00 ч.):
1. Адрианафитримо/Фойерщайн – Каниа/Иригойен
2. Бейкър/Даниел – Багдатис/Турсунов
3. Гьоргес/Плишкова – Грьонефелд/Пешке
4. Атаво/Спиърс – Конта/Санчес

Корт №6 (започват в 12:00 ч.):
1. Шелби Роджърс – Елена Веснина
2. Жереми Шарди – Адам Павлашек
3. Ник Кирьос – Игор Сайслинг
4. Барбора Стрицова – Полона Херцог

Корт №8 (започват в 12:00 ч.):
1. Дуран/Гонсалес – Лопес/Лопес
2. Гучионе/Са – Кабал/Фарах
3. Родионова/Родионова – Бабош/Шведова
4. Континен/Пиърс – Алмагро/Гарсия-Лопес
5. Фалкони/Пуиг – Хлавачкова/Храдечка

Корт №10 (започват в 12:00 ч.):
1. Де Бернарди/Реикс – Корне/Линет
2. Клепач/Среботник – Феро/Разано
3.  Барер/Халис – Села/Молчанов
4. Гаврилова/Свитолина – Дабровски/Мартинес Санчес
5. Рамос/Весели – Бенето/Роже-Васлен

Корт №13 (започват в 12:00 ч.):
1. Меличар/Росолска – Лиан/Ван
2. Беранкис/Росол – Драганя/Демолинер
3. Клаасен/Рам – Типсаревич/Южни
4. Мюлер/Нилсен – Куевас/Гранойерс

Корт №14 (започват в 12:00 ч.):
1. Миряна Лучич-Барони – Наоми Осака
2. Джак Сок – Дъстин Браун
3.  Джон Иснър – Кайл Едмънд
4.  Цветана Пиронкова – Йохана Ларшон

Корт №15 (започват в 12:00 ч.):
1. Елгин/Джазири – Майер/Кноул
2. Бренгъл/Мария – Медина Гаригес/Сантоя
3. Хюи/Мирни – Фонини/Сепи
4. Кнап/Минела – Хибино/Хоцуми

Корт №16 (започват в 12:00 ч.):
1. Кагла Буюкакчай – Анастасия Павлюченкова
2. Хингис/Мирза – Касаткина/Панова
3. Душан Лайович – Виктор Троицки
4. Мухамад/Вогт – Фрийдзам/Зигмунд

Корт №17 (започват в 12:00 ч.):
1.  Иван Додиг – Фернандо Вердаско
2. Александър Зверев – Пиер-Юг Ербер (доиграване от 5-7 6-2 7-6(6))
3. Екатерина Макарова – Янина Викмайер
4. Ербер/Маю – Грот/Томич
5. Рибарикова/Шмидлова – Йохансон/Парментие

Корт №18 (започват в 12:00 ч.):
1. Киченок/Киченок – Калашникова/Ковинич
2. Делбонис/Молтени – Милман/Скупски
3. Робер/Сидоренко – Бопана/Мерхеа
4. Нестор/Куреши – Сервантес/Лоренци

TennisKafe.com

 
Тагове: , , , , , ,



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви. Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.