Джокович и Надал на корта в понеделник (програма)

 от  

В понеделник предстоят двубоите от първия кръг на Ролан Гарос на Новак Джокович и Рафаел Надал. Действащият шампион Ноле ще играе с Марсел Гранойерс на централния корт, докато 9-кратният първенец Надал излиза срещу Беноа Пер на „Ленглен“

Ето и пълната програма:

„Филип Шатрие“ (започват от 12:00 ч.):
1. Гарбине Мугуруса – Франческа Скиавоне
2. Новак Джокович – Марсел Гранойерс
3. Кристина Младенович – Дженифър Брейди
4. Александър Зверев – Фернандо Вердаско

„Сюзан Ленглен“ (започват от 12:00 ч.):
1. Каролине Возняцки – Джейми Фурли
2. Рафаел Надал – Беноа Пер
3. Каролина Плишкова – Сайсай Джън
4. Ришар Гаске – Артур де Грееф

Корт №1 (започват от 12:00 ч.):
1. Жил Симон – Николоз Басилашвили
2. Давид Гофен – Пол-Анри Матьо
3. Саманта Стосър – Кристина Куцова
4. Полин Пермантие – Ирина Хромачова

Корт №2 (започват от 12:00 ч.):
1. Милош Раонич – Стив Дарси
2. Кики Бертенс – Айла Томлянович
3. Марин Чилич – Ернест Гулбис
4. Ализе Лим – Магда Линет

Корт №3 (започват от 12:00 ч.):
1. Аляж Бедене – Райън Харисън
2. Дария Гаврилова – Елизе Мертенс
3. Сара Ерани – Мисаки Дой
4. Джаред Доналдсън – Пиер-Юг Ербер

Корт №4 (започват от 12:00 ч.):
1. Моника Никулеску – Анет Контавайт
2. Катрин Белис – Кирин Лемон
3. Федерико Делбонис – Константин Кравчук
4. Варвара Лепченко – Андреа Петкович

Корт №5 (започват от 12:00 ч.):
1. Виктор Троицки – Евгени Донской
2. Роджерио Дутри Силва – Михаил Южни
3. Лоурън Дейвис – Карина Витхьофт

Корт №6 (започват от 12:00 ч.):
1. Юлия Путинцева – Миртил Гьоргес
2. Никола Маю – Симоне Болели
3. Пабло Куевас – Максим Хаму
4. Елена Веснина – Беатрис Хадад Мая

Корт №8 (започват от 12:00 ч.):
1. Йелена Янкович – Рикел Хогенкамп
2. Йохана Ларшон – Наталия Вихлянцева
3. Андреас Сепи – Сантяго Хиралдо
4. Ирина-Камелия Бегу – Мариана Дуке-Мариньо

Корт №10 (започват от 12:00 ч.):
1. Сергей Стаховски – Йен-Хсун Лу
2. Данка Ковинич – Ана Конюх
3. Теймураз Габашвили – Виктор Естрея Бургос

Корт №14 (започват от 12:00 ч.):
1. Джак Сок – Иржи Весели
2. Борна Чорич – Матис Бург
3. Кирстен Флипкенс – Манди Минела
4. Коко Вандевеге – Магдалена Рибарикова

Корт №14 (започват от 12:00 ч.):
1. Андрей Рубльов – Диего Шварцман
2. Катерина Синякова – Екатерина Александрова
3. Дамир Джумхур – Николас Кикер

Корт №16 (започват от 12:00 ч.):
1. Дона Векич – Шуай Джън
2. Миша Зверев – Стефано Наполитано
3. Анастасия Павлюченкова – Патрисия Мария Тиг
4. Фабио Фонини – Франсес Тиафо

Корт №17 (започват от 12:00 ч.):
1. Роберто Баутиста Агут – Джон Милман
2. Франсоа Абанда – Теса Андрианфитримо
3. Давид Ферер – Доналд Йънг
4. Луцие Шафаржова – Вероника Сепеде Ройг

Корт №18 (започват от 12:00 ч.):
1. Ана Богдан – Онс Жабер
2. Жоао Соуса – Янко Типсаревич
3. Фелисиано Лопес – Бьорн Фратанджело

 

 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.