Григор Димитров срещу Типсаревич в неделя на Корт №1 (програма)

Григор Димитров започва участието си на тазгодишния Ролан Гарос в неделя (26 май). Двубоят на първата ни ракета срещу Янко Типсаревич е втори в програмата на Корт №1, където срещите започват в 12:00 ч. българско време с мача Петра Мартич – Унс Жабур.

Роджър Федерер се завръща на Ролан Гарос за пръв път от 2015 г. и в неделя ще започне срещу Лоренцо Сонего на корт „Филип Шатрие“. Преди него там играят Стефанос Циципас и Анджелик Кербер, а след това в действие е Каролина Плишкова.

Кей Нишикори, Марин Чилич и Слоун Стивънс започват участието си в неделя на корт „Сюзан Ленглен“, докато на „Симон-Матьо“ в действие са Винъс Уилямс срещу Елина Свитолина, както и Давид Гофен.

Корт „Филип Шатрие“ (начало в 12:00 ч.):
1. Анджелик Кербер – Анастасия Потапова
2. Стефанос Циципас – Максимилиан Мартерер
3. Лоренцо Сонего – Роджър Федерер
4. Мадисън Бренгъл – Каролина Плишкова

Корт „Сюзан Ленглен“ (начало в 12:00 ч.):
1. Томас Фабиано – Марин Чилич
2. Кей Нишикори – Куентин Халис
3. Фиона Феро – Кристина Младенович
4. Слоун Стивънс – Мисаки Дой

Корт „Симон-Матьо“ (начало в 12:00 ч.):
1. Гарбине Мугуруса – Тейлър Таунзънд
2. Марко Чекинато – Никола Маю
3. Винъс Уилямс – Елина Свитолина
4. Давид Гофен – Рикардас Беранкис

Корт №1 (начало в 12:00 ч.):
1. Петра Мартич – Унс Жабур
2. Янко Типсаревич – Григор Димитров
3. Белинда Бенчич – Джесика Понше
4. Робин Хаасе – Филип Колшрайбер

Вижте пълната програма ТУК.

TennisKafe.com

 

 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.