Григор и Цвети играят на един корт (програма)

Ако искате да се насладите на първокачествен тенис с марката Уимбълдън и първокачествена храна, то препоръчваме SASA Radisson (срещу Народното Събрание), където по време на Уимбълдън на всички телевизори ще се излъчват мачовете от тенис турнира.

Най-добрите ни тенисисти Григор Димитров и Цветана Пиронкова продължават участието си на Уимбълдън, днес и двамата ще играят двубоите си на Корт №2.

Григор открива програмата в 13:30 ч. българско време с мача си срещу Маркос Багдатис, а Цвети излиза срещу Каролине Возняцки веднага след края на мъжкия сингъл Милош Раонич – Михаил Южни в последния мач на същия корт.

В игра ще видим още 7-кратния шампион в турнира Роджър Федерер, който вече записа своята победа №85 от основната схема на сингъл, оглавявайки класацията по този показател.

На Корт №1 програмата открива Новак Джокович, а по-късно през деня и световната №1 Анджелик Кербер ще изиграе двубоя си.

Централен корт (започват в 15 ч.):
1. Гаел Монфис – Кайл Едмънд
2. Каролина Плишкова – Магдалена Рибарикова
3. Роджър Федерер – Душан Лайович

Корт №1 (започват в 15 ч.):
1. Новак Джокович – Адам Павлашек
2. Доминик Тийм – Жил Симон
3. Анджелик Кербер – Кирстен Флипкенс

Корт №2 (започват в 13,30 ч.):
1. Григор Димитров – Маркос Багдатис
2. Агнешка Радванска – Кристина Макхейл
3. Милош Раонич – Михаил Южни
4. Цветана Пиронкова – Каролине Возняцки

Корт №3 (започват в 13,30 ч.):
1. Екатерина Макарова – Светлана Кузнецова
2. Хуан Мартин дел Потро – Ернест Гулбис
3. Гарбине Мугуруса – Янина Викмайер
4. Александър Зверев – Франсис Тиафо

Корт №12 (започват в 13:30 ч.):
1. Джон Иснър – Дуди Села
2. Томаш Бердих – Райън Харисън
3. Тимеа Бачински – Кристина Куцкова
4. Луцие Шафаржова – Шелби Роджърс

Корт №18 (започват в 13:30 ч.):
1. Варвара Лепченко – Полона Херцог
2. Кристина Младенович – Алисън Риск
3. Алберт Рамос-Виньолас – Андрей Рубльов
4. Джак Сок – Себастиан Офнер

Корт №14 (започват в 13:30 ч.):
1. Миша Зверев – Михаил Кукушкин
2. Арина Радионова – Зарина Диас
3. Паоло Лоренци – Джаред Доналдсън

Корт №16 (започват в 13:30 ч.):
1. Коко Вандеуей – Татяна Мария
2. Адриан Манарино – Юичи Сугита
3. Дениса Алертова – Петра Мартич
4. Дария Касаткина – Анет Контавейт

Корт №17 (започват в 13:30 ч.):
1. Давид Ферер – Стив Дарси
2. Леся Цуренко – Виктория Голубич
3. Сорана Кърстя – Бетани Матек-Сандс

TennisKafe.com

 

 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.