Григор Димитров и Цветана Пиронкова започват участието си на Australian Open 2017 във вторник, 17 януари и ще играят във вечерната сесия в Мелбърн.
Димитров излиза срещу световния №238 Кристофър О’Конъл не преди 10 ч. наше време в първия мач от вечерната сесия на „Margaret Court Arena“.
Мачът на Пиронкова с една от фаворитките за титлата Агнешка Радванска закрива програмата на централния корт във вторник.
В действие още ще видим световната №2 Серина Уилямс, Новак Джокович и Рафаел Надал.
Ето и пълната програма за вторник, 17 януари:
Rod Lave Arena (започват в 02,00 ч.):
1. Каролина Плишкова – Сара Сорибес Тормо
2. Серина Уилямс – Белинда Бенчич
3. Рафаел Надал – Флориан Майер
4. Новак Джокович – Фернандо Вердаско (не преди 10 ч.)
5. Цветана Пиронкова – Агнешка Радванска
Margaret Court Arena (започват в 02,00 ч.):
1. Джоана Конта – Кирстен Флипкенс
2. Милош Раонич – Дъстин Браун
3. Саманта Стосър – Хедър Уотсън
4. Григор Димитров – Кристофър О’Конъл (не преди 10 ч.)
5. Дария Гаврилова – Наоми Броуди
Hisense Arena (започват в 02,00 ч.):
1. Александър Зверев – Робин Хаазе
2. Доминика Цибулкова – Дениса Алертова
3. Каролине Возняцки – Арина Радионова
4. Давид Ферер – Омар Ясика (не преди 09,00 ч.)
Корт №2 (започват в 02,00 ч.):
1. Каролин Гарсия – Катерина Бондаренко
2. Давид Гофен – Рейли Опелка
3. Жоао Соуса – Джордан Томпсън
4. Барбора Стрицова – Елисавета Куличкова
Корт №3 (започват в 02,00 ч.):
1. Луцие Шафаржова – Янина Викмайер
2. Елена Веснина – Ана Богдан
3. Доминик Тийм – Ян-Ленард Щурф
4. Гаел Монфис – Иржи Весели
Корт №5 (започват в 02,00 ч.):
1. Рожерио Дутра Силва – Джаред Доналдсън
2. Кайл Едмънд – Сантиаго Хиралдо
3. Йохана Ларсон – Дженифър Брейди
4. Андреа Петкович – Кайла Дей
Корт №7 (започват в 02,00 ч.):
1. Екатерина Макарова – Екатерина Александрова
2. Йошито Нишиока – Алекс Болт
3. Роберто Баутиста Агут – Гуидо Пея
4. Данка Ковинчич – Джън Сайсай
Корт №8 (започват в 02,00 ч.):
1. Наоми Осака – Луксика Кумкум
2. Сара Ерани – Риса Озаки
3. Ршар Гаске – Блейк Мот
4. Беноа Пер – Томи Хаас
Корт №10 (започват в 02,00 ч.):
1. Томас Фабиано – Доналд Йънг
2. Йелена Остапенко – Лин Жу
3. Жил Мюлер Тейлър Фриц
Корт №12 (започват в 02,00 ч.):
1. Ирина Фалкони – Ксун Хан
2. Франсиа Тиафо – Миахил Кукушкин
3. Манди Минела – Магда Линет
4. Ренцо Оливио – Хюн Чунг
Корт №13 (започват в 02,00 ч.):
1. Жил Симон – Майкъл Мо
2. Дона Векич – Лизет Кабрера
3. Михаил Южни – Маркос Багдатис
4. Тимеа Бачински – Камила Джорджи
Корт №14 (започват в 02,00 ч.):
1. Чаала Буюкакчай – Оушън Додин
2. Ализе Корне – Миртил Жорже
3. Борна Чорич – Александър Долгополов
4. Иван Додиг – Денис Истомнин
Корт №15 (започват в 02,00 ч.):
1. Филип Колшрайбер – Николоз Басилашвили
2. Мария Сакъри – Анет Контавейт
3. Адам Павлашек – Андрю Уошингтън
Корт №19 (започват в 02,00 ч.):
1. Анна Блинкова – Моника Никулеску
2. Пабло Кареньо Буста – Петер Полански
3. Иво Карлович – Хорацио Себайос
4. Миряна Лучич-Барони – Киан Ванг
Корт №20 (започват в 02,00 ч.):
1. Тимеа Бабош – Никол Гибс
2. Лара Аруабарена – Юлия Путинцева
3. Радек Щепанек – Димитрий Турсунов
4. Фабио Фонини – Фелисиано Лопес
Корт №22 (започват в 02,00 ч.):
1. Карин Кнап – Су-Вей Хсиех
2. Карлос Берлок – Раду Албот
3. Даниил Медведев – Ернесто Ескобено
4. Кристина Младенович – Ана Конюх
TennisKafe.com