Крис Евърт: Григор показа много класа

Легендарната Крис Евърт също изгледа мача на Григор Димитров срещу Джак Сок в Индиън Уелс, като не пропусна да се изкаже ласкаво по адрес на българина.

В отговор на журналиста от The New York Times Бен Ротънберг, който остана впечатлен от форхендите на американеца, бившата №1 в света добави, че първата ни ракета е показал класа въпреки загубата.

Григор Димитров изпусна победата в един на пръв поглед спечелен мач срещу Джак Сок и отпадна в трети кръг на BNP Paribas Open след 6-3 3-6 6-7(7). Българинът водеше с пробив за 4-2 гейма в третия сет, а при 5-4 имаше три поредни мачбола на сервиса на Сок, който спаси и четвърти в тайбрека, за да грабне победата.