Мъри, Надал и Вавринка започват на Уимбълдън в понеделник (програма)

 от  

Време мачовете от основната схема на тазгодишното издание на Уимбълдън да стартират, а по традиция шампионът Анди Мъри ще открие програмата на Централния корт, където от 15:00 ч. българско време ще срещне Александър Бублик. Веднага след това в действие ще бъде и двукратната шампионка от турнира Петра Квитова, а после следва любопитният сблъсък Стан Вавринка – Даниил Медведе.

Програмата на Корт №1 открива Винъс Уилямс, а след нея Рафаел Надал играе с Джон Милман. Участието си трябва да стартира и първата ракета на домакините Джоана Конта, която обаче още е под въпрос.

В действие още ще видим Симона Халеп, Марин Чилич, Ник Кирьос и шампионката от Ролан Гарос Йелена Остапенко.

Ето и пълната програма за понеделник:

Централен корт (започват в 15:00 ч.):
1. Анди Мъри – Александър Бублик
2. Петра Квитова – Йохана Ларшон
3. Стан Вавринка – Даниил Медведев

Корт №1 (започват в 15:00 ч.):
1. Винъс Уилямс – Елиз Мертенс
2. Рафаел Надал – Джон Милман
3. Джоана Конта – Су-Уей Хсиех

Корт №2 (започват в 13:30 ч.):
1. Джо-Вилфрид Цонга – Камерън Нори
2. Симона Халеп – Марина Еракович
3. Марин Чилич – Филип Колшрайбер
4. Хедър Уотсън – Марина Заневска

Корт №3 (започват в 13:30 ч.):
1. Ник Кирьос – Пиер-Юг Ербер
2. Елина Свитолина – Ашли Барти
3. Иво Карлович – Аляж Бедене
4. Йелена Остапенко – Алиаксандра Саснович

Корт №12(започват в 13:30 ч.):
1. Мадисън Кийс – Нао Хибино
2. Кей Нишикори – МаркоЧечинато
3. Доминика Цибулкова – Андреа Петкович
4. Стив Джонсън – Николас Кикер

Корт №18 (започват в 13:30 ч.):
1. Беатриз Хадад Мая – Лаура Робсън
2. Кевин Андерсън – Фернандо Вердаско
3. Жил Мюлер – Мартон Фучкович

Корт №4 (започват в 13:30 ч.):
1. Беноа Пер – Рожерио Дутра Силва
2. Мариус Копил – Петер Гойовчик
3. Ана Богдан Ин-Ин Дуан

Корт №5 (започват в 13:30 ч.):
1. Карен Хачанов – Андрей Кузнецов
2. Андреас Сепи – Норберт Гамбош
3. Мадисън Бренгъл – Рейчъл Хьогенкампф
4. Шуай Пън – Маркета Вондрусова

Корт №6 (започват в 13:30 ч.):
1. Йен-Ксун Лу – Симоне Болели
2. Миряна Лучич-Барони – Карина Витхьофт
3. Иржи Весели – Иля Марченко

Корт №7 (започват в 13:30 ч.):
1. Денис Шаповалов – Йежи Янович
2. Барбора Стицова – Вероника Сепеде Ройг
3. Лукаш Росол – Хенри Лааксонен

Корт №8 (започват в 13:30 ч.):
1. Камила Джорджи – Ализе Корне
2. Сергей Стаховски – Жулиен Бенето
3. Дамир Джумхур – Рнецо Оливо
4. Дона Векич – Наталия Вихллянцева

Корт №9 (започват в 13:30 ч.):
1. Карлос Берлок – Николоз Басилашвили
2. Наоми Осака – Сара Сорибес Тормо
3. Каролин Гарсия – Яна Чепелова
4. Раду Албот – Факундо Багнис

Корт №11 (започват в 13:30 ч.):
1. Сам Куери – Томас Фабиано
2. Франческа Скиавоне – Манди Минела
3. Виктор Троицки – Флориан Майер
4. Куруми Нара – Франсоа Абанда

Корт №14 (започват в 13:30 ч.):
1. Дъстин Браун – Жоао Соуса
2. Лука Пуй – Малек Джазири
3. Ирина-Камелия Бегу – Наоми Броуди
4. Ана Конюх – Забине Лизицки

Корт №15(започват в 13:30 ч.):
1. Ирина Хромачева – Арина Сабаленка
2. Роберто Баутиста Агут  – Андреас Хайдер-Маурер
3. Катерина Синякова – Мария Сакари
4. Данка Ковинчич – Дженифър Броуди

Корт №16 (започват в 13:30 ч.):
1. Тиаго Монтейро – Андрю Уитингтън
2. Кристина Плишкова – Роберта Винчи
3. Томи Хаас – Рубен Бемелманс
4. Елена Веснина – Ана Блинкова

Корт №17 (започват в 13:30 ч.):
1. Киан Ван – Кай-Чен Чанг
2. Доналд Йънг – Денис Истомин
3. Фабио Фонини – Дмитри Турсунов
4. Анастасия Севастова – Юлия Путинцева

TennisKafe.com

 

 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.