Мъри, Вавринка и Кербер на корта в събота (програма)

Мъри, Вавринка и Кербер на корта в събота (програма)

Предстои нова порция интригуващи битки на Мастърса в Индиън Уелс, а топ играчите вече започват своето участие от втори кръг.

Част от най-големите имена в надпреварата вече направиха последните си фини настройки, пускайки се в схемата на двойки, а сега ще предприемат първи стъпки към преследването на голямата цел.

В събота и ранните часове на неделя в действие ще видим световните №1 при мъжете и жените, като Анджелик Кербер открива с мача си програмата на Корт №1 в 21:00 ч. наше време, а Анди Мъри ще излезе не преди 05:00 ч.

В действие още ще видим Стан Вавринка, а на другите кортове също ще е много интересно с Давид Гофен, Томаш Бердих, Агнешка Радванска и други.

Ето и пълната програма за събота:
Корт №1 (започват в 21,00 ч.):
1. Андреа Петкович – Анджелик Кербер
2. Фабио Фонини – Джо-Вилфрид Цонга
3. Йелена Янкович – Винъс Уилямс
4. Стан Вавринка – Паоло Лоренци
5. Анди Мъри – Вашек Поспишил (не преди 05,00 ч.)
6. Коко Вандевеге – Луцие Шафаржова

Корт №2 (започват в 21,00 ч.):
1. Жереми Шарди – Доминик Тийм
2. Михаил Кукушкин – Джон Иснър
3. Бьорн Франтанджело – Томаш Бердих
4. Дона Векич – Симона Халеп
5. Кирьос/Зимонич – Брайън/Брайън (не преди 04,00 ч.)

Корт №3 (започват в 21,00 ч.):
1. Иво Карлович – Йошихито Нишиока
2. Мадисън Кийс – Мариана Дуке-Мариньо
3. Александър Долгополов – Филип Колшрайбер
4. Гаел Монфис – Дариан Кинг
5. Елена Веснина – Шелби Роджърс

Корт №4 (започват в 21,00 ч.):
1. Каролине Возняцки – Магда Линет
2. Давид Гофен – Карен Хачанов
3. Агнешка Радванска – Сара Сорибес Тормо
4. Пабло Куевас – Мартин Клижан
5. Анастасия Севастова – Лорън Дейвис

Корт №5 (започват в 21,00 ч.):
1. Додиг/Гранойерс – Мерджа/Куреши
2. Кристина Младенович – Аника Бек
3. Душан Лайович – Фелисиано Лопес
4. Тимеа Бабош – Варвара Лепченко

Корт №6 (започват в 21,00 ч.):
1. Карла Суарес Наваро – Катерина Синякова
2. Дел Потро/Паеш – Куери/Мюлер
3. Юлия Гьорес – Саманта Стосър
4. Роберто Баутиста Агут – Адриан Манарино
5. Ербер/Маю – Иснър/Сок

Корт №7 (започват в 21,00 ч.):
1. Бондаренко/Чан – Аруабарена/Лиан
2. Наоми Осака – Шуай Джън
3. Пабло Креньо Буста – Петер Гойовчик
4. Миша Зверев – Жоао Соуса
5. Мъри/Соареш – Нестор/Роже-Васлен

Корт №9(започват в 21,00 ч.):
1. Юлия Путинцева – Полин Пермантие
2. Чилич/Мектич – Текау/Рожер
3. Ана Конюх – Шуай Пън
4. Алберт Рамос-Винолас – Дамир Джумхур

Корт №8 (започват в 21,00 ч.):
1. Мирза/Стрицова – Ерани/Росолска

TennisKafe.com


Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.
Copyright © 2020 TennisKafe.com, Тенискафе ООД, Стара Планина 3, Управител: Асен Григоров. Всички права запазени.
Created by WPH