Ролан Гарос – резултати от ден II

Ролан Гарос – резултати от ден II

Гарбине Мугуруса – Франческа Скиавоне 6-2 6-4

Новак Джокович – Марсел Гранойерс 6-3 6-4 6-2

Кристина Младенович – Дженифър Брейди 3-6 6-3 9-7

Александър Зверев – Фернандо Вердаско (Доиграване)

Каролине Возняцки – Джейми Фурли 6-4 3-6 6-2

Рафаел Надал – Беноа Пер 6-1 6-4 6-1

Каролина Плишкова – Сайсай Джън7-5 6-2

Ришар Гаске – Артур де Грееф 6-2 3-6 6-1 6-3

Жил Симон – Николоз Басилашвили 1-6 6-2 6-4 6-1

Давид Гофен – Пол-Анри Матьо 6-2 6-2 6-2

Саманта Стосър – Кристина Куцова 7-5 6-1

Полин Пермантие – Ирина Хромачова 6-3 6-0

Милош Раонич – Стив Дарси 6-3 6-4 6-2

Кики Бертенс – Айла Томлянович 4-6 6-1 6-1

Марин Чилич – Ернест Гулбис 6-3 6-3 6-3

Ализе Лим – Магда Линет 0-6 5-7

Аляж Бедене – Райън Харисън 6-4 6-0 3-6 6-1

Дария Гаврилова – Елизе Мертенс 6-7(4) 6-1 6-4

Сара Ерани – Мисаки Дой 7-6(7) 6-1

Джаред Доналдсън – Пиер-Юг Ербер 4-6 6-7(5) 4-6

Моника Никулеску – Анет Контавайт 5-7 1-6

Катрин Белис – Кирин Лемон 6-3 3-6 6-1

Федерико Делбонис – Константин Кравчук 3-6 4-6 6-7(4)

Варвара Лепченко – Андреа Петкович 6-4 3-6 6-3

Виктор Троицки – Евгени Донской 7-6(4) 6-4 6-0

Роджерио Дутри Силва – Михаил Южни 4-6 7-6(5) 2-6 7-6(4) 6-2

Лоурън Дейвис – Карина Витхьофт 6-2 3-6 3-6

Юлия Путинцева – Миртил Гьоргес 6-3 6-0

Никола Маю – Симоне Болели 4-6 2-6 2-6

Пабло Куевас – Максим Хаму 6-3 6-2 6-4

Елена Веснина – Беатрис Хадад Мая 6-2 3-6 6-4

Йелена Янкович – Рикел Хогенкамп 2-6 5-7

Йохана Ларшон – Наталия Вихлянцева 6-4 6-4

Андреас Сепи – Сантяго Хиралдо  4-6 6-1 6-2 6-2

Ирина-Камелия Бегу – Мариана Дуке-Мариньо 6-7(4) 4-6

Сергей Стаховски – Йен-Хсун Лу 6-3 6-4 7-6(4)

Данка Ковинич – Ана Конюх 5-6 6-7(4)

Теймураз Габашвили – Виктор Естрея Бургос 7-6(9) 6-2 6-7(3) 3-6 2-6

Джак Сок – Иржи Весели 5-7 5-7 3-6

Борна Чорич – Матис Бург 7-6(5) 6-3 6-2

Кирстен Флипкенс – Манди Минела 6-3 6-3

Коко Вандеуей – Магдалена Рибарикова 1-6 4-6

Андрей Рубльов – Диего Шварцман 6-0 4-6 2-6 7-6(3) 7-9

Катерина Синякова – Екатерина Александрова 4-6 6-2 2-6

Дамир Джумхур – Николас Кикер 3-6 6-2 3-6 4-6

Дона Векич – Шуай Джън 5-6 4-6

Миша Зверев – Стефано Наполитано 6-4 5-6 2-6 2-6

Анастасия Павлюченкова – Патрисия Мария Тиг 6-1 1-0 отк. на Тиг

Фабио Фонини – Франсес Тиафо 6-4 6-3 3-6 1-6 6-0

Роберто Баутиста Агут – Джон Милман 6-2 6-2 0-6 6-1

Франсоа Абанда – Теса Андрианфитримо 6-3 6-4

Давид Ферер – Доналд Йънг 5-7 6-3 4-6 6-3 13-11

Луцие Шафаржова – Вероника Сепеде Ройг

Ана Богдан – Онс Жабер 3-6 4-6

Жоао Соуса – Янко Типсаревич 4-6 7-6(3) 6-2 6-2

Фелисиано Лопес – Бьорн Фратанджело 6-4 7-6(4) 6-3


Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.
Copyright © 2020 TennisKafe.com, Тенискафе ООД, Стара Планина 3, Управител: Асен Григоров. Всички права запазени.
Created by WPH