Уимбълдън – резултати от ден I

Уимбълдън - резултати от ден I

Анди Мъри – Александър Бублик 6-1 6-4 6-2
Петра Квитова – Йохана Ларшон 6-3 6-4
Стан Вавринка – Даниил Медведев 4-6 6-3 4-6 1-6

Винъс Уилямс – Елиз Мертенс 7-6(9) 6-4
Рафаел Надал – Джон Милман 6-1 6-3 6-2
Джоана Конта – Су-Уей Хсиех 6-2 6-2

Джо-Вилфрид Цонга – Камерън Нори 6-3 6-2 6-2
Симона Халеп – Марина Еракович 6-4 6-1
Марин Чилич – Филип Колшрайбер 6-4 6-2 6-3
Хедър Уотсън – Марина Заневска 6-1 7-6(5)

Ник Кирьос – Пиер-Юг Ербер 3-6 4-6 отк.
Елина Свитолина – Ашли Барти 7-5 7-6(8)
Иво Карлович – Аляж Бедене 7-6(5) 6-7(6) 7-6(7) 6-7(7) 6-8
Йелена Остапенко – Алиаксандра Саснович 6-0 1-6 6-3

Мадисън Кийс – Нао Хибино 6-4 6-2
Кей Нишикори – Марко Чекинато 6-2 6-2 6-0
Доминика Цибулкова – Андреа Петкович 6-3 3-6 9-7
Стив Джонсън – Николас Кикер 6-4 7-5 6-3

Беатриз Хадад Мая – Лаура Робсън 6-4 6-2
Кевин Андерсън – Фернандо Вердаско 2-6 7-6(5) 7-6(8) 6-3
Жил Мюлер – Мартон Фучкович 7-5 6-4 6-2

Беноа Пер – Рожерио Дутра Силва 6-4 3-6 6-7(10) 6-2
Мариус Копил – Петер Гойовчик 6-7(5) 6-2 3-6 1-6
Ана Богдан – Ин-Ин Дуан 6-4 6-2

Карен Хачанов – Андрей Кузнецов 7-6(4) 2-6 6-3 1-6 6-2
Андреас Сепи – Норберт Гамбош 6-2 3-6 6-2 6-1
Мадисън Бренгъл – Рейчъл Хьогенкампф 6-3 6-3
Шуай Пън – Маркета Вондрусова 6-7(5) 6-0 6-4

Йен-Хсун Лу – Симоне Болели 3-6 6-1 3-6 4-6
Миряна Лучич-Барони – Карина Витхьофт 3-6 7-5 6-8
Иржи Весели – Иля Марченко 6-1 4-6 4-6 7-5 6-1

Денис Шаповалов – Йежи Янович 4-6 6-3 3-6 6-7(2)
Барбора Стицова – Вероника Сепеде Ройг 6-3 6-3
Лукаш Росол – Хенри Лааксонен 4-6 7-5 6-3 6-4

Камила Джорджи – Ализе Корне 5-7 6-4 6-4
Сергей Стаховски – Жулиен Бенето 6-3 7-6(8) 2-6 6-2
Дамир Джумхур – Рнецо Оливо 6-2 6-0 6-1
Дона Векич – Наталия Вихллянцева 6-7(6) 6-4 6-1

Карлос Берлок – Николоз Басилашвили 4-6 6-7(3) 1-6
Наоми Осака – Сара Сорибес Тормо 6-3 7-6(3)
Каролин Гарсия – Яна Чепелова 6-1 6-1
Раду Албот – Факундо Багнис

Сам Куери – Томас Фабиано 7-6(5) 7-5 6-2
Франческа Скиавоне – Манди Минела 6-1 6-1
Виктор Троицки – Флориан Майер 1-6 отк.
Куруми Нара – Франсоа Абанда 2-6 4-6

Дъстин Браун – Жоао Соуса 3-6 7-6(5) 6-4 6-4
Лука Пуй – Малек Джазири 6-7(5) 6-4 6-4 7-6(2)
Ирина-Камелия Бегу – Наоми Броуди 6-4 6-2
Ана Конюх – Забине Лизицки 6-1 6-4

Ирина Хромачева – Арина Сабаленка 3-6 4-6
Роберто Баутиста Агут – Андреас Хайдер-Маурер 6-3 6-1 6-2
Катерина Синякова – Мария Сакари 3-6 4-6
Данка Ковинчич – Дженифър Брейди 3-6 1-6

Тиаго Монтейро – Андрю Уитингтън 4-6 6-3 7-6(4) 7-6(5)
Кристина Плишкова – Роберта Винчи 7-6(6) 6-2
Томи Хаас – Рубен Бемелманс2-6 6-3 3-6 5-7
Елена Веснина – Ана Блинкова 6-4 5-7 6-2

Киан Ван – Кай-Чен Чанг 6-3 6-4
Доналд Йънг – Денис Истомин 5-7 6-4 6-4 4-2 отк.
Фабио Фонини – Дмитри Турсунов 6-1 6-3 6-3
Анастасия Севастова – Юлия Путинцева 6-1 7-6(3)


Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.
Copyright © 2020 TennisKafe.com, Тенискафе ООД, Стара Планина 3, Управител: Асен Григоров. Всички права запазени.
Created by WPH