Резултати от първия ден на Пловдив Оупън


При много високо ниво на тениса и страхотно настроение премина първия ден от Пловдив Оупън – дебютният за годината турнир от серията на „Тенискафе“, която през 2021-а ще включва общо четири надпревари.

Участници и зрители на кортовете на Младежкия хълм на Тенис клуб „Пловдив“ прекараха една страхотна събота в дебюта на Пловдив като домакин.

32-мата участници в мъжката схема и осемте жени изиграха своите двубои в групите, с което определиха и най-достойните, които в неделя ще спорят за медалите. Изява във втория ден на турнира ще има отново за всички, защото освен мачовете на истината на сингъл в него ще се изиграят и надпреварите за смесени и мъжки двойки.

Двубоите са във формат от един сет с решителна точка при 40-40. В турнира участват емблематични потребители като Mirka, Stefanova, Петър Ишмериев, Stan, GameSetMatch, biglubo, Martin Uzunoff, next_G. Отново безценна в организацията е Alex-VT.

Предстоящите турнири от серията „Тенискафе“ са във Велико Търново (12 и 13 юни), Априлци (23, 24 и 25 юли) и емблематичната надпревара за форума – Сарафово Оупън (11 и 12 септември).

Вижте всички резултати от първия ден на „Пловдив Оупън“:

Сингъл мъже:

Група 1
Веселин Чирпанов – titto 0-6
Асен Григоров – Веселин Чирпанов 1-6
Павлин – Веселин Чирпанов 6-2
Асен Григоров – titto 6-4
titto – Павлин 6-4
Напред продължават: Павлин и titto

Група 2
Кирил Николов – Гаро 6-3
Кирил Николов – Мартин Узунов 6-3
Гаро – Мартин Узунов 6-3
Напред продължават: 1. Кирил Николов, 2. Гаро

Група 3
Калоян Йорданов – Владимир Чунтулов 6-3
Калоян Йорданов – Пламен Иванов 6-0
Калоян Йорданов – Стан 6-1
Владимир Чунтулов – Пламен Иванов 6-1
Владимир Чунтулов – Стан 6-0
Пламен Иванов – Стан 6-4
Напред продължават: 1. Калоян Йорданов, 2. Владимир Чунтулов

Група 4
Георги – Ангел Петров 4-6
Георги – Петър Иванов 6-0
Георги – Димитър Господинов 6-1
Ангел Петров – Петър Иванов 6-0
Ангел Петров – Димитър Господинов 6-0
Петър Иванов – Димитър Господинов 0-6
Напред продължават: 1. Ангел Петров, 2. Георги

Група 5
Стефан – Милен Балтов 0-6
Йовко Койчев – Милен Балтов 6-5
Владимир Спасов – Милен Балтов 1-6
Напред продължават: 1. Йовко Койчев, 2. Милен Балтов

Група 6
Камен – soulen 6-1
Камен – Венелин Цеков 7-5
Камен – Ал. Найденов 6-1
soulen – Венелин Цеков 2-6
soulen – Ал. Найденов 6-0
Напред продължават: 1. Камен, 2. Венелин Цеков

Група 7
МиМ – Петър Ишмериев 2-6
МиМ – Любо 6-2
МиМ – Танчо Илиев 0-6
Петър Ишмериев – Любо 6-1
Петър Ишмериев – Танчо Илиев 1-6
Любо – Танчо Илиев 0-6
Напред продължават: 1. Танчо Илиев, 2. Петър Ишмериев

Група 8
GameSetMatch – Next-G 3-6
GameSetMatch – Иван Рашков 6-0
Next-G – Иван Рашков 6-3
Напред продължават: 1. Next-G, 2. Иван Рашков

Започнаха и мачовете от осминафиналите като в дербито на деня Павлин победи Next-G с 9-7 в получилия се тайбрек.

Сингъл жени:


Група 1
Сибина – Елиа Тодорова 6-4
Виктория – Мирка 0-6
Виктория – Елиа Тодорова 0-6
Мирка – Елиа Тодорова 4-6
Напред продължават: 1. Сибина, 2. Елиа Тодорова

Група 2
Събина Радева – Ангелина Сярова 3-6
Весела Вуткова – Ангелина Сярова 4-7
Ангелина Сярова – Искра Бочева 2-6
Напред продължават: 1. Искра Бочева, 2. Ангелина Сярова

Ето и жребия за турнира при смесените двойки:


Група 1
Стефанова/Стан
Ангелина/Владимир
Виктория/Петър
Сибина/Асен
Група 2
Искра/Калоян
Елиа/titto
Мирка/Любо
Събина/Павлин
Веселка/М.Узунов

Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.
Copyright © 2020 TennisKafe.com, Тенискафе ООД, Стара Планина 3, Управител: Асен Григоров. Всички права запазени.
Created by WPH