Вижте кои родни таланти ще ни представят на европейските първенства

 от  

Треньорския съвет на БФТенис номинира тенисистите които ще представят България на европейските лични първенства и европейските летни купи:

Европейска отборна лятна купа до 12 години – момчета, Галац (Румъния) 26.07-29.07

Георги Георгиев – ТК „Свиленград“

Ангел Владов – ТК „Супер Спорт“, гр.Варна

Павел Маринов – ТК „Супер Спорт“, гр.Варна

Треньор : Кристин Грозданов
Европейска отборна лятна купа до 12 години – момичета, Редзато (Италия) 26.07-29.07

Каталина Петрова – ТК „15:40“, гр.София

Йоана Константинова – ТК „Плевен 90“, гр.Плевен

Росица Денчева – ТК „Плевен 90“, гр.Плевен

Треньор : Даниел Ангелов
Европейско лично първенство до 14 год. – Мост (Чехия) 23.07 – 29.07

Момчета :

Динко Динев – ТК „Авеню“, гр.Бургас

Драгомир Драганов – ТК „Авеню“, гр.Бургас

Треньор : Радослав Лукаев

Момичета :

Катерина Димитрова – ТК „Локо 98“, гр.Пловдив

Денислава Глушкова – ТК „Дема“, гр.София

Треньор : Тодор Енев
Световно първенство до 14 год. девойки – финали 6.08 -11.08 Простейов –(Чехия)

Катерина Димитрова – ТК „Локо 98“, гр.Пловдив

Денислава Глушкова – ТК „Дема“, гр.София

Михаела Цонева – ТК „Кристи“, гр.Дряново.

Треньор : Тодор Енев
Eвропейско лично първенство до 16 години – Москва (Русия) 17.07-23.07

Момчета –

Васил Димитров – ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София

Николай Неделчев – ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София

Треньор : Михаил Андреев

Момичета –

Дария Радулова – ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора

Даря Шаламанова – ТК „Авеню“, гр.Бургас

Треньор : Тодор Енев
Европейска отборна лятна купа до 16 години момчета – Клуж-Напока (Румъния) 31.07 – 02.08

Васил Димитров – ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София

Максимилиан Борисов – ТК „15:40“, гр.София

Николай Неделчев – ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София

Треньор : Александър Пенев
Европейска отборна лятна купа до 16 години момичета – Бистрица (Румъния) 01.08 – 03.08. 2018

Дария Радулова – ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора

Даря Шаламанова – ТК „Авеню“, гр.Бургас

Лилия Димова – ТК „Хасково 2015“, гр.Хасково

Треньор – Петър Рангелов
Европейско лично първенство до 18 год. – Клостерс (Швейцария) 23.07 – 29.07

Момчета :

Адриан Андреев – ТК „Левски“, гр.София

Симон Антони Иванов – ТК „Супер Спорт“, гр.Варна

Треньор : Динко Халачев

Момичета :

Гергана Топалова – ТК „Левски“, гр.София

Розалина Юсева – ТК „Дема“, гр.София

Треньор : Михаил Кънев
Европейска отборна лятна купа до 18 год. момчета – 1.08 -3.08 август Веска (Чехия)

Адриан Андреев – ТК „Левски“, гр.София

Симон Антони Иванов – ТК „Супер Спорт“, гр.Варна

Диан Недев – ТК „Шуменец“, Шумен

Треньор : Динко Халачев
Европейска отборна лятна купа до 18 год. момичета – 1.08- 3.08 Русе (България)

Гергана Топалова – ТК „Левски“, гр.София

Даниела Димитрова – ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София

Елена Кралева – ТК „Авеню“, гр.Бургас

Треньор : Михаил Андреев

 
 
Тагове: , ,



 
 
Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта.