Уимбълдън – резултати ден II

Уимбълдън - резултати ден II

Анджелик Кербер – Ирина Фалкони 6-4 6-4
Новак Джокович – Мартин Клижан 6-3 2-0 отк.
Роджър Федерер – Александър Долгополов 6-3 3-0 отк.

Милош Раонич – Ян-Ленард Щруф 7-6(5) 6-2 7-6(4)
Каролина Плишкова – Евгения Родина 6-1 6-4
Доминик Тийм – Вашек Поспишил 6-4 6-4 6-3

Хуан Мартин дел Потро – Танаси Кокинакис 6-3 3-6 7-6(2) 6-4
Агнешка Радванска – Йелена Янкович 7-6(3) 6-0
Томаш Бердих – Жереми Шарди 6-3 3-6 7-6(4) 6-4
Светлана Кузнецова – Онс Жабор 6-3 6-2

Кайл Едмънд – Аликзандър Уорд 4-6 6-3 6-2 6-1
Гарбине Мугуруса – Екатерина Александрова 6-2 6-4
Александър Зверев – Евгени Донской 6-4 7-6(3) 6-3
Кристина Младенович – Полин Пермантие 6-1 6-3

Давид Ферер – Ришар Гаске 6-3 6-4 5-7 6-2
Кристина Макхейл – Кейти Болтър 3-6 7-5 6-3
Григор Димитров – Диего Шварцман 7-6(4) 6-2 6-2
Луцие Шафаржова – Осеан Доден 6-2 6-2

Коко Вандеуей – Мона Бартел 7-5 6-2
Гаел Монфис – Даниел Брандс 6-3 7-5 6-4
Маркос Багдатис – Джеймс Уорд 6-4 6-4 6-3

Михаил Южни – Никола Маю 6-2 7-5 6-4
Зарина Диас – Хинуан Хан 6-3 6-4
Шелби Роджърс – Джулия Босеръп 6-3 4-6 6-3

Татяна Мария – Анастасия Потапова 6-3 2-2 отк.
Алберт Рамос – Джордан Томпсън 6-4 6-4 7-6(4)
Душан Лайович – Стефанос Циципас 6-4 6-4 6-4
Цветана Пиронкова – Сара Ерани 6-1 6-4

Михаил Кукушкин – Таро Даниел 4-6 6-4 7-6(4) 6-2
Дениса Алертова – Риса Озаки 7-6(5) 2-6 6-3
Робин Хаасе – Франсес Тиафо 3-6 6-3 6-7(5) 5-7
Екатерина Макарова – Алисън ван Уйтванк

Стив Дарси – Рикардас Беранкис 4-6 6-3 2-6 6-4 6-3
Полона Херцог – Аника Бек 6-2 6-1
Юлия Гьоргес – Леся Цуренко 7-6(5) 6-7(8) 4-6
Янко Типсаревич – Джаред Доналдсън

Сорана Кърстя – Кики Бертенс 7-6(4) 7-5
Варвара Лепченко – Лоурън Дейвис 6-4 7-5
Джак Сок – Кристиан Гарин 6-3 4-6 7-6(4) 6-3
Паоло Лоренци – Орасио Себайос

Адам Павлашек – Ернесто Ескобедо 6-7(7) 6-1 6-3 6-1
Катерина Бондаренко – Янина Викмайер 2-6 5-7
Борна Чорич – Райън Харисън 6-7(4) 4-6  6-7(8)
Кристина Куцова – Бианка Андреску 6-4 6-3

Магда Линет – Бетани Матек-Сандс 6-1 2-6 3-6
Виктория Голубич – Шуай Джън 6-3 6-7(2) 6-1
Дария Касаткина – Сайсай Жен 6-2 6-4
Марсело Гранойерс – Дуди Села 6-3 3-6 6-1 2-6 1-6

Миша Зверев – Бърнард Томич 6-4 6-3 6-4
Петра Мартич – Дария Гаврилова 6-4 2-6 10-8
Алисън Риск – Слоун Стивънс 6-2 7-5
Джон Иснър – Тейлър Фриц 6-4 7-6(3) 6-3

Моника Никулеску – Магдалена Рибарикова 4-6 1-6
Андрей Рубльов – Стефано Травалия 6-7(3) 6-3 7-5 1-6 7-5
Себастиан Офнер – Томаш Белучи 6-2 6-3 6-2

Ернест Гулбис – Виктор Естрея Бургос 6-1 6-1 6-2
Мисаки Дой – Кирстен Флипкенс 4-6 3-6
Юичи Сугита – Брайън Клейн 7-6(5) 6-3 6-0

Арина Родионова – Анастасия Павлюченкова 3-6 7-6(6) 9-7
Жил Симон – Никълъс Джери 7-6(4) 6-3 6-3
Анет Контавейт – Лара Аруабарена 6-2 6-4
Фелисиано Лопес – Адриан Манарино 7-5 1-6 1-6 3-4 (Отк.)

Каролине Возняцки – Тимеа Бабош


Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.
Copyright © 2020 TennisKafe.com, Тенискафе ООД, Стара Планина 3, Управител: Асен Григоров. Всички права запазени.
Created by WPH