Ролан Гарос – резултати от ден V

Ролан Гарос – резултати от ден V

815100

Ализе Корне – Барбора Стрицова 6-4 6-1
Стан Вавринка – Александър Долгополов 6-4 7-6(5) 7-5
Гаел Монфис – Тиаго Монтейро 6-1 6-4 6-1
Каролина Плишкова – Екатерина Александрова 6-2 4-6 6-3
Агнешка Радванска – Алисън ван Утвах 6-7(3) 6-2 6-3
Анди Мъри – Мартин Клижан 6-7(3) 6-2 6-2 7-6(3)
Симона Халеп – Татяна Мария 6-4 6-3
Ришар Гаске – Виктор Естрея Бургос
Марин Чилич – Константин Кравчук 6-3 6-2 6-2
Кей Нишикори – Жереми Шарди 6-3 6-0 7-6(5)
Каролин Гарсия – Кло Паке 7-5 6-4
Карина Витхьофт – Полин Пермантие 6-4 7-6(5)
Цветана Пиронкова – Елина Свитолина 6-3 3-6 2-6
Хуан Мартин дел Потро – Николас Алмагро 6-3 3-6 1-1 (Отк. Алмгро)
Южени Бушар – Анастасия Севастова 3-6 0-6
Фернандо Вердаско – Пиер Юг-Ербер 6-3 3-6 4-6 6-3 6-3
Давид Ферер – Фелисиано Лопес 5-7 6-3 5-7 6-4 4-6
Ник Кирьос – Кевин Андерсън 7-5 4-6 2-6 1-6
Карла Суарес Наваро – Сорана Кърстя 7-5 6-4
Мадисън Кийс – Петра Мартинч
Лиан/Ван – Чанг/Дой 2-1 (Отк. Чанг/Дой)
Плишкова/Голубич – Бондаренко/Цуренко 5-7 6- 6-3
Кастаткина/Хромачева – Атаво/Остаенко 6-0 3-6 6-4
Свитолина/Ситак – Гьорес/Бланканъкс 6-1 6-4
Атаво/Хюи – Хлавачкова/Васлен 6-1 2-6 10-7
Аояма/Янг – Кудряцева/Панова 6-7(6) 4-6
Бертенс/Ларшон – Морле/Пери 6-1 6-1
Стосър/Джън – Дабровски/Ксу 2-6 3-6
Буста/Лопес – Лоренци/Силва (Отк. на Буста/Лопес)
Дабрвоски/Бопана – Муур/Рийд 6-0 6-1
Дария Касаткина – Маркета Вандорусова 7-6(1) 6-4
Томаш Бердих – Карен Хачанов 5-7 4-6 4-6
Ренцо Оливо – Кайл Едмънд 5-7 3-6 -6
Анастасия Павлюченкова – Вероника Сепеде Ройг 6-7(4) 6-2 4-6
Кнол/Стоянович – Бегу/Джън 4-6 6-(6)
Роже/Текау – Ластин/Моет – 6-1 6-1
Клаасен/Рам – Весели/Джебави 5-7 4-6
Кудрявцева/Нестор – Чан/Рожер 4-6 6-7(4)
Разано/Милот – Делакуа/Рам 5-7 3-6
Бегеман/Освалд – Себайос/Пералта 3-6 7-5 5-7
Путинцева/Вихлянцева – Флипкенс/Скиавоне 3-6 0-6
Матек-Сандс/Шафаржова – Корне/Мертенс 6-1 6-2
Грьонефелд/Фара – Макхейл/Бейкър 6- 7-6(5)
Спиърс/Среботник – Аруабарена/Сантоня 6-4 -6 6-4
Джон Иснър – Паоло Лоренци 6-3 7-6(3) 7-6(2)
Денис Истомин – Хьон Чунг 1-6 5-7 1-6
Роджърс/Уотсън – Кузнецова/Младенович 5-7 6-4 2-6
Чан/Хингис – Броуди/Санчес 6-0 6-3
Брейди/Риск – Лим/Аркньоли 6-2 6-1
Матковски/Васлен – Молтени/Шамшадин 5-7 6-7(7)
Елена Веснина – Варвара Леченко 4-6 6-3 6-0
Пабло Куевас – Николас Кикер 6-4 6-4 6-4
Ана Конюх – Магда Линет 0-6 5-7
Тейлър Таусент – Су-Уей Хсиех 0-6 6-2 3-6
Фабио Фонини – Адреас Сепи 6-4 7-5 6-3
Мариана Дуке-Марино – Магдалена Рибарикова 1-6 6-3 8-6
Гонсалес/Йънг – Ърлих/Са 6-3 7-6(5)
Калашникова/Сейлу – Пуиг/Осака 5-7 6-3 2-6
Пешке/Куреши – Клеапач/Инглот 4-6 2-6
Вандеуей/Мирни – Шведова/Пея 5-7 3-6
Рая/Шаран – Павич/Марач 6-4 3-6 6-4

TenniKafe.com

815100


Tenniskafe.com предупреждава, че модераторите на сайта трият коментари, които съдържат обидни квалификации, нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница. Не се допускат коментари, които съдържат спам, както и такива с главни букви (думи, фрази и изречения). Не се допускат опити за реклама без знанието и разрешението на администраторите на сайта. Модераторите не коментират причините за изтриване на постове и други модераторски намеси.
Copyright © 2020 TennisKafe.com, Тенискафе ООД, Стара Планина 3, Управител: Асен Григоров. Всички права запазени.
Created by WPH