За всекиго е видно, че Ема Радукану се намира в труден период на корта – след успеха в Ню Йорк тя трудно печели, като това предизвика много коментари в социалните мрежи по неин адрес.
Мнозина забравиха, че Ема се намира все още в началото на кариерата си и трябва тепърва да свиква не само със статута си на звезда, но и с Тура като цяло.
Nike направи брилянтна реклама, която адресира именно критиките и подкрепя британката в трудния момент.
В нея някои от най-често използваните критични определения за тийнейджърката, които я описват като разсеяна от славата състезателка, която е имала своя единичен пробив, но няма да успее да се завърне към успехите.
В клипа всяка негативно определение е заменяно от целите, които британката гони с работата си. Накрая остава надписът: „World off. Game On.“
.@EmmaRaducanu X @Nike 🗣 pic.twitter.com/5ZUvMPnEBD
— IMG Tennis (@IMGTennis) January 13, 2022